Bieżące informacje

Łączy Nas Siła. Wrocławscy policjanci ruszają z cyklem zajęć z samoobrony dedykowanym kobietom

Łączy Nas Siła – to hasło przewodnie projektu realizowanego przez wrocławskich policjantów, który dedykowany jest kobietom. Wspólnie z Fundacją Samuraj, która na czas zajęć sportowych udostępnia nam swoją przestrzeń, funkcjonariusze wychodzą z inicjatywą związaną z podniesieniem świadomości oraz umiejętności kobiet w zakresie samoobrony. Zajęcia rozpoczną się 26 października 2023 r. i prowadzone będą przez instruktora sztuk walki, policjanta z wrocławskiej komendy miejskiej st. asp. Michała Kawalca. Zapisy ruszają już dziś, serdecznie zapraszamy do uczestnictwa.

St. asp. Michał Kawalec, na co dzień pełni służbę w Wydziale Prewencji i Patrolowym Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu zajmując się szeroko rozumianą profilaktyką, ale także wyszkoleniem sportowym funkcjonariuszy. Prywatnie realizuje swoje pasje i prowadzi zajęcia sportowe jako instruktor sztuk walki.

Zdając sobie sprawę jak ważne w każdej naszej reakcji odgrywa przygotowanie, merytoryczne oraz fizyczne, policjanci postanowili wyjść z inicjatywą skierowaną do kobiet.

W tym celu od 26 października br. w klubie Samuraj we Wrocławiu przy ul. Bałtyckiej o godz. 16:00, grupa 30 kobiet rozpocznie cykl zajęć z samoobrony pod okiem wyspecjalizowanego trenera, z doświadczeniem również właśnie w takich zajęciach. Serdecznie zapraszamy do udziału, pamiętając o tym, że to właśnie odpowiednie umiejętności mogą znacząco wpłynąć na nasze poczucie bezpieczeństwa, które w codziennym funkcjonowaniu jest niezwykle ważne.

O zakwalifikowaniu się do udziału w zajęciach decydować będzie kolejność zgłoszeń, które przesyłać należy na adres mailowy: klaudia.bebenek@wroclaw.wr.policja.gov.pl wraz z dokumentami – należy pobrać odpowiednie załączniki umieszczone poniżej artykułu.

Do zobaczenia na pierwszych zajęciach: 26 październik br., Samuraj ul. Bałtycka 19, start godz. 15:30. Kolejne zajęcia będą rozpoczynać się o godz. 16:00.

st. asp. Aleksandra Freus
Komenda Miejska Policji we Wrocławiu

Pliki do pobrania

Powrót na górę strony