Bieżące informacje

Charytatywnie zorganizowali zbiórkę kasztanów, teraz przyszedł czas na książki

Data publikacji 22.11.2022

Pracownicy komisariatu na Starym Mieście, którzy zebrali jakiś czas temu kasztany, tym razem zorganizowali w swojej jednostce zbiórkę książek. Zostały one przekazane na cele charytatywne w ramach akcji kina Nowe Horyzonty „Kup Pan Książkę”, a dochód z kiermaszu trafi do podopiecznych Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci.

Każdy z nas ma swojej domowej biblioteczce książki, z których już nie korzysta. Kino Nowe Horyzonty organizując akcję „Kup Pan Książkę” postanowiło dać im drugie życie, a co najważniejsze pomóc najbardziej potrzebującym.

Do akcji aktywnie włączyli się pracownicy Komisariatu Policji Wrocław-Stare Miasto. Zorganizowali oni na terenie jednostki zbiórkę książek, które zostały przekazane do siedziby fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci. 

Już niedługo, bo od najbliższego piątku (25.11) do poniedziałku (28.11) będzie można w Kinie Nowe Horyzonty przy ulicy Kazimierza Wielkiego 19a wziąć udział w specjalnym charytatywnym kiermaszu. Dochód ze sprzedaży książek zostanie przekazany na rzecz podopiecznych hospicjum. 

Cieszymy się, że kolejny raz pracownicy komisariatu przy ulicy Trzemeskiej stanęli na wysokości zadania. Niezależnie od tego co zbierają – czy są to kasztany czy książki, cel jest jeden – POMAGANIE! 

st. sierż. Aleksandra Poprawa
Komenda Miejska Policji we Wrocławiu

 

  • Zebrane książki
  • Zebrane książki
  • Zebrane książki
Powrót na górę strony