Bieżące informacje

Prawie 200 porcji handlowych narkotyków i 7 krzaków konopii zabezpieczyli wrocławscy wywiadowcy [FOTO]

Data publikacji 07.10.2022

Policyjni wywiadowcy w trakcie prowadzenia czynności na ulicy Wyszyńskiego we Wrocławiu zauważyli mężczyznę, który mógł posiadać środki odurzające. Okazało się, że podejrzenia funkcjonariuszy były słuszne. 44-latek miał przy sobie marihuanę, jednak to nie wszystko…

Kiedy policjanci z Referatu Wywiadowczego wrocławskiej komendy miejskiej ujawnili kilka porcji handlowych marihuany przy 44-latku, pojechali razem z nim do jednej z podwrocławskich miejscowości, którą zamieszkuje na codzień. W jego domu zabezpieczyli kolejne narkotyki. 

Było to prawie 200 porcji handlowych suszu roślinnego, a wykonane testy wykazały, że jest to marihuana. Co więcej 44-latek posiadał nielegalne substancje nie tylko w swoim domu, ale i w ogródku!

Aż 7 krzaków konopii rosło pomiędzy innymi roślinami. Posiadanie tego typu okazów jest prawnie zabronione i mężczyzna musi liczyć się z poniesieniem konsekwencji prawnych.

44-latek trafił do policyjnego aresztu, a o jego dalszych losach zadecyduje sąd.

Przypomnijmy, że posiadanie substancji odurzających, a także uprawianie konopii innych niż włókniste zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności. 

st. sierż. Aleksandra Poprawa
Komenda Miejska Policji we Wrocławiu

 

  • Krzaki marihuany rosnące w ogrodzie
  • Krzaki marihuany rosnące w ogrodzie
  • Krzaki marihuany rosnące w ogrodzie
Powrót na górę strony