Bieżące informacje

Policjantka z wrocławskiej komendy zajęła 1. miejsce w zawodach w biegu górskim

Data publikacji 20.09.2022

W sobotę, tj. 17.09.2022 r. policjantka z Wydziału Prewencji i Patrolowego wrocławskiej komendy miejskiej wzięła udział w zawodach w biegu górskim służb mundurowych w Głuchołazach. Dystans 15 km przebiegła w czasie, który zapewnił jej najwyższe miejsce na podium.

St. post. Ilona Woźniak zajęła 1. miejsce podczas zawodów w biegu górskim, które odbyły się w minioną sobotę w Głuchołazach. Nasza policjantka pełniąca na co dzień służbę w Wydziale Prewencji i Patrolowym pokonała dystans 15 kilometrów w czasie 1 godziny i 22 minut. Ten świetny wynik zapewnił jej pierwsze miejsce w dwóch kategoriach - open oraz służb mundurowych.

Każdy bieg górski jest trudny i wymagający. Tym razem uczestnicy biegu oprócz wielu podbiegów, które są typowe dla terenów z licznymi wzniesieniami, musieli zmierzyć się z niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. Padający wcześniej deszcz sprawił, że nawierzchnia była śliska.

Nie stanowiło to najmniejszego problemu dla naszej koleżanki, ponieważ pasję do sportu ma we krwi i od 12. roku życia zajmuje się profesjonalnie bieganiem oraz lekkoatletyką.

Warto dodać, że 2. miejsce zajęła st. post. Marlena Bajsarowicz z Komisariatu Policji Wrocław-Rakowiec.