Bieżące informacje

Podziękowania dla siechnickich policjantów za otrzymaną pomoc

Data publikacji 03.08.2022

Na skrzynkę kontaktową wrocławskiej komendy miejskiej wpłynęły podziękowanie zaadresowane do Pani Komendant Komisariatu Policji w Siechnicach. Małżeństwo, które stało się ofiarą złodziei, chciało w ten sposób podziękować za pomoc otrzymaną ze strony policjantów z siechnickiej jednostki. Dzięki natychmiast podjętym skutecznym działaniom, sprawcy zostali zatrzymani.

Małżeństwo z Siechnic padło ofiarą złodziei. Okradli oni ich komórkę w przydomowym ogródku, z której wynieśli elektronarzędzia o wartości prawie 1000 złotych. 

O tym fakcie natychmiast zostali powiadomieni policjanci z Siechnic. Podejmując natychmiastowe i skuteczne działania, zatrzymali dwóch mężczyzn mogących mieć związek z tą sprawą. Usłyszeli oni już zarzuty kradzieży z włamaniem. Sprawa ma charakter rozwojowy i w chwili obecnej prowadzone są dalsze czynności. 

Jedni z poszkodowanych, w ramach podziękowań napisali list, którego adresatem jest Pani Komendant Komisariatu Policji w Siechnicach. Wyrazili w nim swoją wdzięczność za otrzymaną pomoc oraz zaangażowanie. 

st. sierż. Aleksandra Rodecka
Komenda Miejska Policji we Wrocławiu

 

Pliki do pobrania

Powrót na górę strony