Bieżące informacje

I Zastępca KMP we Wrocławiu wziął udział w półmaratonie

8. Nocny Wrocław Półmaraton odbył się 18 czerwca br. o godz. 21.30. Zawodnicy mieli do pokonania wrocławskimi ulicami trasę o dystansie 21,0975 km. W tych sportowych zmaganiach wzięło udział ponad 12 tys. osób, a wśród nich - I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji we Wrocławiu podinsp. Oktawiusz Cieślik.

Podinspektor Oktawiusz Cieślik wytrwale dąży do realizacji swoich biegowych marzeń. Regularne treningi pozwalają mu nie tylko utrzymać sprawność fizyczną, ale również stawiać sobie coraz to nowe sportowe cele. Wiceszef wrocławskich policjantów od wielu lat bierze udział w różnych maratonach. Dlatego także tym razem postanowił sprawdzić się i wziąć udział w 8. Nocny Wrocław Półmaraton.

Jak sam mówi, bieganie to jego wielka pasja. Mimo wielu obowiązków na stanowisku komendanta udaje mu się połączyć sportowe ambicje ze służbą. Wielokrotnie namawia też do aktywności swoich funkcjonariuszy, bo sam wie, że ruch doskonale wpływa na zdrowie. Przykładem tego może być udział w nocnym półmaratonie także innych policjantów z komendy miejskiej i wojewódzkiej we Wrocławiu.

Przypomnijmy, że podinspektor Oktawiusz Cieślik jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach oraz Uniwersytetu Śląskiego na kierunkach Zarządzanie i Umiejętności Menadżerskie oraz Zarządzanie Sytuacją Kryzysową.

podkom. Wojciech Jabłoński
Komenda Miejska Policji we Wrocławiu
Powrót na górę strony