Bieżące informacje

Droga A4 na wysokości 135 kilometra w kierunku Wrocławia zablokowana

Data publikacji 31.05.2022

Na 135 kilometrze autostrady A4 w kierunku Wrocławia doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego z udziałem pojazdu ciężarowego. Kierujący nim mężczyzna na chwilę obecną z nieustalonych przyczyn stracił panowanie nad prowadzonym pojazdem i zjechał z jezdni do rowu przy prawej krawędzi drogi. Niestety mężczyzna na skutek zdarzenia poniósł śmierć na miejscu.

Wrocławscy policjanci informują, że dziś na 135 km autostrady A4 w kierunku Wrocławia, doszło do poważnego zdarzenia drogowego. Niestety na jego skutek kierujący pojazdem ciężarowym poniósł śmierć na miejscu.

Obecnie wyjaśniane są okoliczności tego zdarzenia. Na miejscu pracują policjanci Wydziału Ruchu Drogowego z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu z innymi służbami.

Autostrada w tym miejscu w kierunku Wrocławia jest całkowicie zablokowana. Prosimy kierowców o wybieranie innych alternatywnych tras podróży i zachowanie szczególnej ostrożności. Kierujący poruszający się od strony Zgorzelca proszeni są o zjazd z Autostrady A4 na węźle Kostomłoty.

sierż. szt. Paweł Noga
Komenda Miejska Policji we Wrocławiu

Powrót na górę strony