Bieżące informacje

Policjanci z Krzyków z wizytą przedświąteczną u dzieci i seniorów

Funkcjonariusze Wydziału ds. Nieletnich i Patologii z komisariatu przy Ślężnej w tym gorącym przedświątecznym okresie złożyli wizyty w placówkach edukacyjnych i opiekuńczych, a także w domach Seniora. Materiały dotyczące Świąt Bożego Narodzenia trafiły w ręce dzieci, młodzieży i osób w wieku senioralnym, które nie kryły zadowolenia z przywiezionych podarków.

Policjanci z Krzyków współpracują z placówkami edukacyjnymi, opiekuńczymi i domami seniora znajdującymi się na ich terenie odpowiedzialności. To właśnie ta współpraca zaowocowała kolejnymi spotkaniami tym razem przedświątecznymi.

Mundurowi we wspomnianych placówkach nie pojawili się z pustymi rękami. Funkcjonariusze przynieśli ze sobą materiały związane z tematyką Świąt Bożego Narodzenia. Wszyscy, zaczynając od dzieci, a kończąc na osobach w wieku senioralnym, byli zadowoleni z wizyty policjantów, a także z przyniesionych przez nich materiałów.

Obdarowani chętnie wycinali i kolorowali przywiezione choinki, gwiazdki, aniołki czy szopki.

Tego typu spotkania to także dobry czas na poruszenie kwestii bezpieczeństwa dotyczącego dzieci i seniorów co także tu miało miejsce.

Policjanci pojawili się w tych placówkach nie pierwszy raz i już zapowiedzieli, że także nie ostatni.

Spotkania zakończyły się wspólnymi życzeniami Wesołych Świąt.

sierżant sztabowy Paweł Noga
Komenda Miejska Policji we Wrocławiu

  • Policjantka z planszami
  • Dzieci podczas prac plastycznych
  • Wykonane przez dzieci świąteczne prace
Powrót na górę strony