Bieżące informacje

AKTUALIZACJA Funkcjonariusze z Kątów Wrocławskich poszukują zaginionego nastolatka

Data publikacji 16.09.2021

Mundurowi z Komisariatu Policji w Kątach Wrocławskich prowadzą czynności w związku poszukiwaniami opiekuńczymi za nieletnim Kacprem Pikuła. Młody mężczyzna widziany był ostatni raz 13 września br. w rejonie ul. 1. Maja w Kątach Wrocławskich. Osoby posiadające wiedzę na temat możliwego miejsca pobytu zaginionego proszone są o kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji w Katach Wrocławskich pod numerem telefonu 47 871 67 20. AKTUALIZACJA 15 września br. chłopak cały i zdrowy wrócił do domu

Policjanci informują, że 13 września br. z rejonu ulicy 1. Maja w Kątach Wrocławskich oddalił się nieletni Kacper Pikuła. 17-letni mężczyzna do dziś nie wrócił do miejsca zamieszkania, ani nie skontaktował się z najbliższymi. Dlatego też po wpłynięciu informacji o tym zdarzeniu policjanci rozpoczęli czynności pod kątem prowadzenia poszukiwań opiekuńczych.

Rysopis: wzrost około 180cm, krępej budowy ciała, włosy ciemne krótkie, lekki zarost – broda, oczy koloru niebieskiego. Nastolatek ubrany w szarą bluzę z napisem NEW BALANCE, szare krótkie spodenki, czarne buty sportowe z białymi paskami. Chłopak może przebywać we Wrocławiu lub w rejonie Świdnicy.

Osoby posiadające wiedzę na temat możliwego miejsca pobytu zaginionego proszone są o kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji w Kątach Wrocławskich pod numerem telefonu 47 871 67 20 lun numerem alarmowym 112.

AKTUALIZACJA

15 września br., w godzinach popołudniowych, chłopak cały i zdrowy wrócił do domu. Wszystkim zaangażowanym w poszukiwania bardzo dziękujemy za pomoc!

Zespół Komunikacji Społecznej

Komenda Miejska Policji we Wrocławiu

Powrót na górę strony
Polska Policja