Bieżące informacje

Autostrada A4 na wysokości 147 kilometra w kierunku Zgorzelca jest obecnie całkowicie zablokowana AKTUALIZACJA

Na 147 kilometrze autostrady A4 w kierunku Zgorzelca, tuż za węzłem Pietrzykowice, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem 2 pojazdów. Kierujący pojazdem marki Hyundai zaczął hamować z przyczyn wynikłych z ruchu i na jego tył najechał kierowca samochodu marki KIA. Dwóm osobom udzielana jest obecnie pomoc medyczna, a droga do czasu usunięcia pojazdów będzie zablokowana. Prosimy o wybieranie alternatywnych tras podróży. AKTUALIZACJA godz. 11.05 Ruch na dwóch pasach autostrady A4 został przywrócony. Czynności w związku ze zdarzeniem prowadzone są na pasie awaryjnym.

Wrocławscy policjanci informują, że dziś przed godziną 10.00, na 147 km autostrady A4 w kierunku Zgorzelca, doszło do zdarzenia drogowego. Udział w wypadku brały dwa pojazdy i wstępnie mundurowi ustalali, że kierujący pojazdem marki Hyundai zaczął hamować z przyczyn wynikłych z ruchu i na jego tył najechał kierowca samochodu marki KIA. Na miejscu pracują policyjni specjaliści z  Wydziału Ruchu Drogowego z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu z innymi służbami. Jest także udzielana pomoc medyczna dwóm osobom. Autostrada w tym miejscu jest całkowicie zablokowana. W przeciwnym kierunku ruch odbywa się bez utrudnień. 
Prosimy kierowców o wybieranie innych alternatywnych tras podróży i zachowanie szczególnej ostrożności.

AKTUALIZACJA

godz. 11.05

Ruch na dwóch pasach autostrady A4 został przywrócony. Czynności w związku ze zdarzeniem prowadzone są na pasie awaryjnym. Kierowcom przypominamy o przestrzeganiu obowiązujących przepisów i zachowanie ostrożności, nie tylko w tym miejscu.

aspirant sztabowy Łukasz Dutkowiak 
Komenda Miejska Policji we Wrocławiu
 

  • Miejsce zdarzenia drogowego- uszkodzony pojazd i policjanci pracujący na miejscu
  • Miejsce zdarzenia drogowego- uszkodzony pojazd i policjanci pracujący na miejscu
  • Miejsce zdarzenia drogowego- uszkodzony pojazd i policjanci pracujący na miejscu
Powrót na górę strony
Polska Policja