Bieżące informacje

Policjanci poszukują osób mogących mieć związek z pobiciem mężczyzny, który przebywa obecnie w jednym z wrocławskich szpitali

Data publikacji 03.08.2021

Po godzinie 5.00 w dniu 30 lipca 2021 roku, na terenie wrocławskiego Pasażu Niepolda doszło do awantury pomiędzy kilkoma mężczyznami. Dla jednego z nich zakończyła się niestety doznaniem poważnego uszczerbku na zdrowiu. Poszkodowany mężczyzna przebywa obecnie w szpitalu i jego stan jest ciężki. Policjanci zajęli się sprawą od razu po otrzymaniu informacji o tym zdarzeniu i wykonali szereg różnych czynności procesowych oraz pozaprocesowych, w tym także zabezpieczyli zapisy z kamer monitoringów. Z uwagi na fakt, że prowadzone pod nadzorem prokuratury działania, nie doprowadziły do ustalenia osób mogących mieć związek z pobiciem mężczyzny, podjęto decyzje o publikacji ich wizerunku.

Policjanci zwracają się z prośbą do mieszkańców Wrocławia, którzy posiadają jakiekolwiek informacje w sprawie lub inne mogące przyczynić się do ustalenia osób mogących mieć z nią bezpośredni związek, o kontakt z najbliższą jednostką Policji lub telefonicznie pod numerem +48 601 701 056. 


Zespół Komunikacji Społecznej Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu

  • Wizerunki poszukiwanych mężczyzn
  • Wizerunki poszukiwanych mężczyzn
  • Wizerunki poszukiwanych mężczyzn

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 27.85 MB)

Pliki do pobrania

Powrót na górę strony