Bieżące informacje

Kolejnych dwóch zatrzymanych mężczyzn podejrzewanych o udział w pobiciu na terenie Siechnic

Data publikacji 23.05.2024

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu w wyniku intensywnych czynności operacyjnych zatrzymali dzisiaj kolejnych dwóch obywateli Gruzji w wieku 21 i 22 lat. Mężczyźni ci są, podobnie jak zatrzymani wczoraj 24 oraz 27-latek, podejrzewani o pobicie, do którego doszło na terenie Siechnic.

Przypomnijmy, że funkcjonariusze otrzymali 21 maja br., po godz. 20.00 informację o grupie agresywnych mężczyzn, którzy kopią nogami i uderzają rękami dwie inne osoby. 

Do tej pory policjanci ustalili 4 osoby pokrzywdzone w tej sprawie, a do zatrzymanych wczoraj dwóch mężczyzn dołączyli kolejni dwaj. 21-latek został namierzony i zatrzymany przez wrocławskich policjantów z komendy miejskiej w Katowicach, a 22-latek w Siechnicach. Obaj mężczyźni są obywatelami Gruzji.

Ponadto funkcjonariusze od chwili powzięcia informacji w tej sprawie nadal docierają do kolejnych świadków tego zdarzenia. Z informacji przekazanych przez prowadzących czynności funkcjonariuszy wynika, iż policjanci planują kolejne zatrzymania osób mających związek z tym pobiciem.

Ponownie apelujemy aby pozwolić organom ścigania wyjaśnić wszystkie okoliczności tego zdarzenia oraz o spokój i zachowanie zgodnie z prawem.       

kom. Wojciech Jabłoński
Komenda Miejska Policji we Wrocławiu

 

Powrót na górę strony