Bieżące informacje

Wrocławscy policjanci poszukują osób, które mogą posiadać informacje w sprawie uszkodzenia ciała [MONITORING]

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Wrocław-Stare Miasto prowadzą czynności w sprawie uszkodzenia ciała przy użyciu niebezpiecznego narzędzia, do którego doszło 6 listopada br. ok. godz. 23:45, we Wrocławiu przy ul. Peronowej. Wizerunki osób mogących mieć bezpośredni związek ze zdarzeniem lub posiadać istotne informację na temat przedmiotowego zdarzenia oraz jego sprawców zarejestrowały kamery monitoringu. W przypadku rozpoznania, którejkolwiek z osób na nagraniu prosimy o pilny kontakt z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Wrocław-Stare Miasto pod nr tel.: 601 701 056 lub 47 871 31 31. Gwarantujemy anonimowość.

6 listopada br. ok. godz. 23:45  przy ul. Peronowej we Wrocławiu doszło do uszkodzenia ciała przy użyciu niebezpiecznego narzędzia, w trakcie którego pokrzywdzony został 26-letni mężczyzna. Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Wrocław-Stare Miasto wykonali w tej sprawie szereg czynności i ustaleń w tym także operacyjnych, które dotychczas nie przyczyniły się do zatrzymania sprawców tego czynu.

Policjanci publikują wizerunek osób mogących mieć bezpośredni związek ze zdarzeniem lub posiadać istotne informację na temat przedmiotowego zdarzenia oraz jego sprawców . W przypadku rozpoznania, którejkolwiek z osób na nagraniu prosimy o pilny kontakt z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Wrocław-Stare Miasto pod nr tel.: 601 701 056 lub 47 871 31 31. Gwarantujemy anonimowość.

mł. asp. Rafał Jarząb
Komenda Miejska Policji we Wrocławiu

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 17.04 MB)

Pliki do pobrania

Powrót na górę strony