Bieżące informacje

Podziękowania i gratulacje z Aquaparku dla wrocławskich policjantów

Przedstawiciele wrocławskiego Aquaprku postanowili podziękować wrocławskim policjantom za wspólne przedsięwzięcie w zakresie propagowania dobrych zachowań i zasad bezpieczeństwa. Mowa tutaj o cyklu spotkań, które odbywały się co wtorek, przez okres całych wakacji z dziećmi spędzającymi czas na tzw. Aquawakacjach. Ponadto w tych dniach policjanci przed budynkiem obiektu znakowali rowery wspierając tym samym użytkowników jednośladów, dbając jednocześnie o ich odpowiednie zabezpieczenie. Serdecznie dziękujemy za te słowa uznania i mamy nadzieję, że w przyszłym roku będziemy mogli kontynuować współpracę przy tego typu wydarzeniach.

W związku z wysokim poziomem współpracy z podległymi Panu funkcjonariuszami Zespołu Komunikacji Społecznej Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu oraz z Komisariatu Policji Wrocław-Krzyki pragniemy złożyć serdeczne podziękowania za przeprowadzone w okresie wakacji działania prewencyjne mające na celu przekazanie wiedzy z zakresu bezpieczeństwa dzieciom uczestniczących w letnim wypoczynku na terenie Wrocławskiego Parku Wodnego pod nazwą Aquawakacje 2023.

Te słowa skierował do Komendanta Miejskiego Policji we Wrocławiu Zarząd Wrocławskiego Parku Wodnego, za co serdecznie oczywiście dziękujemy. Podkreślając jednocześnie, że policjanci zdając sobie sprawę jak ważnym elementem w działaniach prewencyjnych jest edukacja, starają się być wszędzie tam, gdzie wiedzę taką mogą przekazać.

Wyjątkowymi słuchaczami w tym wypadku byli uczestnicy. To właśnie o najmłodszą grupę społeczeństwa wszyscy dorośli powinni troszczyć się w sposób szczególny.

Serdecznie dziękujemy za możliwość uczestnictwa w Aquawakacjach 2023, mając jednocześnie nadzieję, że w przyszłym roku będziemy mogli kontynuować współpracę przy tego typu wydarzeniach.

st. asp. Aleksandra Freus
Komenda Miejska Policji we Wrocławiu

Pliki do pobrania

Powrót na górę strony