Bieżące informacje

Wrocławscy policjanci poszukują mężczyzny, który może mieć związek z pobiciem [MONITORING]

Data publikacji 31.08.2023

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Wrocław-Rakowiec prowadzą czynności w sprawie pobicia mężczyzny, do którego doszło 26 sierpnia br. we Wrocławiu przy ul. Kościuszki. Osoba będąca w zainteresowaniu policjantów to mężczyzna, którego wizerunek zarejestrował monitoring. W przypadku jego rozpoznania, skontaktuj się z nami lub zadzwoń pod nr tel.: 47 871 43 44 lub 47 871 39 43. Gwarantujemy anonimowość.

26 sierpnia br. we Wrocławiu przy ul. Kościuszki doszło do pobicia mężczyzny, w trakcie którego sprawca posłużył się niebezpiecznym narzędziem w postaci noża tzw. "motylka". Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Wrocław-Rakowiec wykonali w tej sprawie szereg czynności i ustaleń w tym także operacyjnych, które dotychczas nie przyczyniły się do zatrzymania sprawcy tego czynu.

Policjanci publikują wizerunek mężczyzny mogącego mieć związek z pobiciem. W przypadku rozpoznania osoby na zdjęciu bądź filmie, prosimy o kontakt z Komisariatem Policji Wrocław-Rakowiec pod numerem tel.: 47 871 43 44 lub 47 871 39 43.

st. asp. Aleksandra Freus
Komenda Miejska Policji we Wrocławiu

Film Żródło filmu: monitoring sklepowy

Pobierz plik Żródło filmu: monitoring sklepowy (format mp4 - rozmiar 8.89 MB)

Pliki do pobrania

Powrót na górę strony