OFICER PRASOWY KMP WE WROCŁAWIU - Oficer Prasowy - KMP Wrocław

Oficer Prasowy

OFICER PRASOWY KMP WE WROCŁAWIU

Data publikacji 27.08.2020

Informacji dotyczących bieżących wydarzeń

dziennikarzom udzielamy w dni robocze w godz. 08.00 – 15.30.

 

Oficer Prasowy

Komendanta Miejskiego Policji we Wrocławiu

asp. szt. Łukasz Dutkowiak
tel. 693-403-817

lukasz.dutkowiak@wroclaw.wr.policja.gov.pl

 

Asystenci ds. prasowo-informacyjnych:

sierż. szt. Dariusz Rajski
sierż. szt. Krzysztof Marcjan
st. sierż. Paweł Noga

 

Pytania dotyczące realizacji spraw, które nie są wydarzeniami bieżącymi, proszę kierować na podany powyżej adres mailowy. Odpowiedzi udzielane będą niezwłocznie po zebraniu informacji na adres mailowy, z którego zostało wysłane pytanie. Zespół Komunikacji Społecznej Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu przesyła także na adresy poczty elektronicznej dziennikarzy informacje o istotnych bieżących wydarzeniach. W przypadku rezygnacji z otrzymywania informacji prasowych, prosimy o przesłanie takiej rezygnacji na adres e-mail Oficera Prasowego KMP we Wrocławiu: lukasz.dutkowiak@wroclaw.wr.policja.gov.pl.

 

Zespół Komunikacji Społecznej Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu odpowiada wyłącznie na korespondencję przesłaną przez dziennikarzy. Korespondencja powinna zawierać imię i nazwisko dziennikarza, redakcję i numer telefonu. Pozostałe listy przekazywane są do odpowiednich komórek organizacyjnych Komendy Miejskiej  Policji we Wrocławiu.

 

Policjanci dyżurują pod numerem telefonu 693-403-817, w tym w dni robocze od godziny 15.30 do 20.00. Osoba odbierająca ten telefon odpowie na Państwa pytania, TYLKO I WYŁĄCZNIE DOTYCZĄCE BIEŻĄCYCH WYDARZEŃ O CHARAKTERZE NADZWYCZAJNYM. W przypadku chwilowego braku kontaktu, prosimy o kontakt z dyżurującym Oficerem Prasowym KWP we Wrocławiu pod numerem telefonu 608-023-033.

 

Uwaga!
Wykorzystanie w całości lub w części zawartych w serwisie tekstów oraz materiałów zdjęciowych,
filmowych i dźwiękowych wymaga podania źródła.

 

Powrót na górę strony
Polska Policja